شرایط استفاده از والپیپر اکسس

قوانین و مقررات استفاده

این سند قوانین و مقررات (خط مشی) استفاده از سایت WallpaperAccess.ir را مشخص می کند، همچنین خدمات وب مرتبط و زیرساخت های سرور را معرفی می کند. این صفحه شامل سیاست تعدیل محتوای ما و آنچه می توانید در مورد عملکرد و در دسترس بودن انتظار داشته باشید را نیز بیان می کند.

این وب سایت در نظر گرفته شده است تا از طریق نرم افزار استاندارد مرورگر وب و محصولات مشابه از طریق تعامل مستقیم انسان. به استثنای خوراک های RSS قابل دسترسی عمومی که با فرمت XML ارائه می شوند ، دسترسی به وب سایت و پرونده های مرتبط با آن از طریق هرگونه وسیله خودکار مانند اسکریپت ها یا ربات ها یا برنامه های خودکار ، در نظر گرفته نشده است.

توجه داشته باشید که اگر از روشی خودکار برای دسترسی یا بارگیری این وب سایت استفاده می کنید ، به طور کامل یا جزئی ، ممکن است دسترسی شما به سایت به طور موقت یا دائمی مسدود شود،خاتمه یابد،به تأخیر بیفتد یا کند شود ، خصوصاً اگر سعی کنید بارگیری (دانلود) کنید. استفاده زیاد از پرونده های سایت (مانند بارگیری تعداد زیادی از تصاویر در لحظه) نیز ممکن است موجود ایجاد محدودیت در سایت برای کاربران شود. این امر به منظور محافظت از تجربه استفاده کاربر در سایت مورد نیاز است.


لطفاً درک کنید که دسترسی خودکار به سایت ، از طریق اسکریپت ها ، ربات ها یا سایر روش های مشابه می تواند باعث کاهش جدی عملکرد وب سایت یا متحمل شدن هزینه های اضافی قابل توجهی برای اپراتورهای آن شود بدون اینکه درآمد کافی برای تأمین این هزینه ها ایجاد شود. بخاطر داشته باشید ، حتی اگر تخلفات جزئی در برابر این خط مشی همراه باشد ، می تواند تأثیر منفی زیادی داشته باشد که با اقدامات مشابه سایر کاربران همراه شود.

ما از شما می خواهیم که به دستورالعمل های فوق احترام بگذارید تا بتوانیم وب سایت خود را به عنوان یک منبع رایگان به دنیا ارائه دهیم. ما ترجیح می دهیم از منابع خود ، چه انسانی و چه منابع مالی ، برای بهبود و گسترش ویژگی ها و محتوای وب سایت استفاده کنیم. برای این منظور همکاری شما ضروری است.

لینک مستقیم به تصاویر و سایر پرونده های بزرگ میزبان شده توسط WallpaperAccess.ir بدون اجازه ما کاملاً ممنوع است. البته شما می توانید مستقیماً به صفحات وب مبتنی بر HTML یا XML پیوند دهید. پیوند مستقیم با تصاویر پیش نمایش کوچک ما مجاز است اما تضمین کیفیت از طرف ما به هیچ عنوان داده نمی شود.

جهت استفاده از پرونده های این سایت، نیاز به مجوز کتبی و یا گرفتن تاییدیه معتبر از گردانندگان لازم است، تاییدیه از 2 روش صادر خواهد شد، 1.کتبی 2. ایمیل سازمانی (تحت دامنه wallpaperaccess.ir) در غیر اینصورت هیچ روش دیگری مورد تایید ما نمی باشد.

 
محتوای ارسال شده توسط کاربر

WallpaperAccess.ir وب سایتی است که جامعه از آن پشتیبانی می کند و عمده محتوای اصلی آن را به انجمن کاربران خود تکیه می کند. در حال حاضر ما ارسال مطالب را به صورت تصاویر پس زمینه دسک تاپ قبول می کنیم. به منظور حفظ کیفیت پیشنهادات محتوای ما ، فقط زیرمجموعه ای از موارد ارسالی انتخاب شده است تا در بخشهایی از وب سایت در دسترس عموم قرار گیرند.

برخی از مطالب WallpaperAccess.ir ممکن است درمورد عموم نظر داده شود ، زیرا متن ارسالی کاربر مستقیماً در سایت همراه با محتوای مناسب است. هدف اپراتورها و معماران این سایت این است که از ویژگی نظر دادن فقط برای بازخورد سازنده و سایر مباحث مربوط به محتوای مورد نظر استفاده شود. این ماده برای توهین شخصی ، بحثهای صریح یا ضمنی ، خارج از موضوع ، مطالب غیر حساس نژادی یا فرهنگی ، محتوای جنسی ، یا سایر مطالب مناسب مخاطبان خانواده از جمله کودکان کوچک استفاده نمی شود. علاوه بر این ، ما خواهشمندیم که اطلاعات قابل شناسایی شخصی در وب سایت ارسال نشوند ، صرف نظر از اینکه مربوط به خود شما یا شخص دیگری باشد. کودکان زیر 13 سال فقط باید نظرات یا مطالب دیگر را تحت نظارت والدین ، ​​سرپرست یا سایر بزرگسالان مسئول ارسال کنند.

ما حق تعدیل محتوای ارسال شده در WallpaperAccess.ir را برای خود داریم ، چه در طی مراحل ارسال و چه پس از آن. ناظران ممکن است در هر زمان ، دستی یا از طریق روش های خودکار از جمله استفاده از داده های تولید شده توسط کاربر ، محتوا را حذف یا ویرایش کنند ، برای اینکه مخاطبان ما را بپذیرند یا قبول نکنند. معیارهای تعدیل ممکن است در طول زمان متفاوت باشد.


گردانندگان وب سایت تلاش منطقی برای حفظ در دسترس بودن و عملکرد WallpaperAccess.ir و سرویس های مرتبط با آن انجام می دهند. با این حال ، نمی توان زمان دسترسی و دسترسی را تضمین کرد. وب سایت ممکن است به دلیل تعمیر و نگهداری برنامه ریزی شده یا اضطراری ، به روزرسانی ویژگی ها ، رفع اشکال ها ، انتقال سرور ، ارتقا hardware و خرابی های سخت افزاری یا صرفاً برای جلوگیری از استفاده غیرمجاز ، هک یا بهره برداری از وب سایت ، گاهی اوقات ، به طور کامل یا جزئی غیرقابل دسترسی باشد ، یا منابع آن

 

WallpaperAccess.ir ، مالکان ، کارمندان ، پیمانکاران و شرکای آن از نظر قانونی مسئول یا از نظر مالی مسئول هیچ گونه خسارت ، خسارت یا آسیب دیدگی ناشی از استفاده یا وجود WallpaperAccess.ir ، سایت های مرتبط ، محتوای آن ، و خدمات یا زیرساخت ها گفته شد ، اگر در مورد وب سایت نگرانی دارید ، لطفاً آنها را از طریق پست الکترونیکی به اپراتورها معرفی کنید.

سوال دارید؟

اگر سوالی در خصوص قوانی استفاده از سایت دارید از ما بپرسید